SEAT Plichta Bydgoszcz

O nas

    Plichta to jedna z największych grup dealerskich w Polsce, która w swoim portfolio posiada autoryzacje 14 marek, a do tego szeroki wybór aut używanych. Każdy z klientów w jednym z 37 salonów znajdzie samochód idealnie skrojony do własnych potrzeb.

    W Grupie Plichta na pierwszym miejscu stawia się klientów - ich oczekiwania, potrzeby i marzenia. Dlatego też motoryzacyjny gigant posiada najszerszą i najbardziej zróżnicowaną ofertę samochodów nowych i używanych w północnej Polsce.

    Grupa Plichta to nie tylko sieć dealerska - to partner, który stawia na jakość, różnorodność oraz dbałość o indywidualne potrzeby każdego klienta. Dealer dysponuje aż 37 salonami zlokalizowanymi w Gdańsku, Gdyni, Wejherowie, Toruniu, Bydgoszczy i Olsztynie. Nowoczesne stacje zostały rozmieszczone w strategicznych miejscach miast, a to kolejny dowód wszechstronnej obecności.

    W tych obiektach można nabyć samochody kilkunastu cenionych marek, takich jak: Audi, Volkswagen, Skoda, Cupra, SEAT, Ford, Kia, Jaguar, Land Rover, Volvo, Maxus, Seres i Skywell. W każdym z salonów klient może liczyć na kompetentne doradztwo, dzięki któremu łatwiej będzie dobrać samochód spełniający oczekiwania.

Różnorodność oferty sprawia, że o wybór idealnie dopasowanego auta jest zdecydowanie łatwiej. W salonach Grupy Plichta znajdziesz samochody z każdego segmentu, z rozmaitym wyposażeniem czy układem napędowym - od luksusowych limuzyn, przez wszechstronne SUV-y, kompaktowe samochody miejskie, po szeroką gamę aut elektrycznych. Grupa Plichta to oprócz obszernej oferty także unikalne i profesjonalne podejście do motoryzacji.

    Oprócz nowych aut Grupa Plichta posiada kilkanaście salonów ze sprawdzonymi samochodami używanymi, które posiadają gwarancję. Kupując używane auto z salonu Plichta, masz pewność, że to egzemplarz, który zanim trafił do oferty, przeszedł szczegółowe badania i proces weryfikacji. W Grupie Plichta, w Dziale Używanych Aut, "rekrutację" przechodzą wyłącznie egzemplarze w najlepszym stanie.

    W dzisiejszym dynamicznym świecie Grupa Plichta trzyma rękę na pulsie rynku samochodowego, pozostając wśród liderów rynku, nie tylko dzięki szerokiej ofercie marek, lecz również dzięki profesjonalnemu podejściu do każdego klienta. Wielki wybór, pewność jakości, obszerne doradztwo - to tylko kilka cech, które wyróżniają firmę na tle konkurencji. Podchodząc do klienta z pełnym zrozumieniem, Grupa Plichta umożliwia każdemu doświadczenie wyjątkowości chwili, jaką jest wybór i zakup wymarzonego samochodu.

PLICHTA

Oferta

  • Sprzedaż aut nowych marki SEAT   
  • Sprzedaż aut używanych marki SEAT   
  • Kredyt/Leasing: VW Bank Polska   
  • Ubezpieczenia: PZU/ VW Ubezpieczenia   
  • Profesjonalną obsługę w Serwisie SEAT-a   
  • Oferta dla firm   
  • Oryginalne akcesoria – sprzedaż i montaż   
  • Oryginalne części zamienne i akcesoria