Poradnik

02-07-2020 11:05

Jak sprawdzić samochód po wielotygodniowej przerwie w eksploatacji?

Wiele z samochodów stało nieeksploatowanych przez wiele tygodni. Czy do takiego auta po tak długiej przerwie można po prostu wsiąść i ruszyć w długą trasę?

Czytaj więcej
28-05-2020 19:54

Seat Ibiza i Seat Arona - idealne do miasta! Który z nich wybrać?

Nazwy obydwu kojarzą się z pełnymi rozrywek wakacyjnymi destynacjami w Hiszpanii. Zbudowano je także na tej samej płycie podłogowej. Co jeszcze łączy dwa najmniejsze auta w ofercie Seata i czy sprawdzą się w warunkach innych niż miejskie?

Czytaj więcej
28-05-2020 19:50

Seat Tarraco - duży, a w rozsądnej cenie

Największy i najbardziej muskularny w stajni Seata - Tarraco budzi respekt, a podróżującym daje mnóstwo komfortu i radości z jazdy. Przyglądamy się mu, bo to świetne auto, które doskonale nadaje się zarówno do użytku prywatnego, jak i do celów służbowych, np. dla managerów w korporacji. 

Czytaj więcej
27-03-2020 15:28

Seat Leon. Narodziny gwiazdy

Koronacja króla, futbolowe rozgrywki ligowe czy gonitwa byków w Pampelunie. Tylko te wydarzenia potrafią przykuć uwagę Hiszpanów w podobnym stopniu, co premiera nowego Seata Leona. Oczekiwała na nią zresztą cała Europa.

Czytaj więcej
27-03-2020 15:25

Arona i Ateca idealny do miasta, jak i poza nim

Samochód, który sprawdzi się zarówno w jeździe po mieście, na dalszych trasach oraz w warunkach bardziej ekstremalnych to marzenie niejednej osoby. Tymczasem nie jest to wcale tak trudne do zrealizowania, jak mogłoby się wydawać. SEAT Arona i SEAT Ateca to dwa SUV-y, które poradzą sobie zarówno na m...

Czytaj więcej